Darmowe pożyczki do Providenta na święta

50 darmowych pożyczek od Providenta

Darmowe pożyczki do Providenta na święta

Firma Provident przeprowadza konkurs, w ramach którego do wygrania jest 50 pożyczek za darmo. Pożyczkodawca codziennie wybiera jedno ze zgłoszeń osób, które zaciągnęły u niej kredyt i spłaca ich zobowiązanie w całości.

By wziąć udział w konkursie, należy wziąć pożyczkę do 28.12.2016 roku. Nie można jej spłacić w ciągu 14 dni ani odstąpić od umowy w ciągu 14 dniowego okresu przewidzianego w umowie z firmą Provident. Samo zgłoszenie też musi zostać wysłane w ciągu 14 dni od wzięcia kredytu. Promocja nie łączy się z innymi promocjami pożyczkodawcy.

“Co w święta LICZY SIĘ dla Ciebie najbardziej?”. Tak brzmi pytanie konkursowe, na które odpowiada się smsem pod numerem 600 400 354. Odpowiedź nie musi być długa i rozbudowana. Konkurs jest jednak uznaniowy i o decyzjach jury złożonego z przedstawicieli pożyczkodawcy decyduje oryginalność i pomysłowość odpowiedzi. Sms nie musi być wysłany z numeru, który został podany podczas zaciągania kredytu. Ważne jednak, by na początku treści umieścić numer swojej pożyczki, następnie samą odpowiedź.

Provident oferuje Pożyczkę Samoobsługową oraz Pożyczkę Dopasowaną. Pierwsza jest udzielana z ratą miesięczną, druga natomiast z ratą tygodniową.

Weź pożyczkę w Providencie i weź udział w konkursie!

Zapraszamy do obejrzenia reklamówki z okazji konkursu: