InCredit zmienia się w Moneza

InCredit zmienia się w Moneza

Działający na polskim rynku Pożyczkodawca pod nazwą InCredit postanowił przejść metamorfozę nazwy. Tak, więc proszę Państwa InCredit będzie funkcjonował pod nazwą Moneza. Termin inauguracji nowej nazwy nie jest jeszcze znany.

InCredit --Monez

Moneza, ale o co chodzi?

Moneza to ulepszona oferta InCredit.  Udoskonalona pod względem szybkości pożyczka ratalna. Serwis w całkowicie nowej odsłonie stał się prostszy w obsłudze,  oznacza to, że interfejs strony internetowej w obsłudze jest bardziej intuicyjny dla użytkownika.

Co oznacza zmiana nazwy dla pożyczkobiorcy?

Umowa Ramowa podpisana z pożyczkodawcą pozostaje bez zmian. Jeśli więc warunki umowy zostały potwierdzone w InCredit nie trzeba dokonywać opłaty rejestracyjnej. Aczkolwiek pierwsza pożyczka wzięta przez stronę Moneza nie będzie traktowana jako pierwsza i nie będzie darmowa, jeżeli wcześniej pierwsza pożyczka została udzielona przez InCredit. Także serwis Moneza nie udzieli nam pożyczki kiedy spłacamy pożyczkę w InCredit. Dane do logowania, numery rachunków do spłat, gdy spłacamy pożyczkę w InCredit pozostają bez zmian.

Gdy będziemy chcieli ubiegać się o kolejną pożyczkę u tego pożyczkodawcy, wtedy przy wypełnieniu wniosku będziemy mieli możliwość przeniesienia konta do Moneza. Uwaga! Tu będą obowiązywały nowe numery rachunków do spłat pożyczek.

Nie ma też możliwości skorzystania z pożyczki InCredit i Moneza w tym samym czasie.

Weź pożyczkę w InCredit