Wakacyjny Konkurs Ferratum Bank - karty do Decathlon

Karta podarunkowa do sklepu Decathlon w wakacyjnym konkursie Ferratum Bank

Wakacje za pasem, a w Ferratum Bank trwa konkurs do 31 sierpnia 2017 roku. W sam raz na udoskonalenie swoich wakacji.  A wygraną jest Karta Podarunkowa do sklepu Decathlon, których organizator przygotował aż 150! Na każdej jest 100 zł do wykorzystania w ciągu 2 lat od aktywacji w jednym z 46 sklepów stacjonarnych w Polsce. Kartę podarunkową można wykorzystać również w sklepach Decathlon poza granicami kraju oraz robiąc zakupy w sklepie internetowym.

Akurat sezon wakacyjny, ciepłych dni sprzyja różnorodnym aktywnościom na świeżym powietrzu. Kontynuacji starych bądź odkrywaniu zupełnie nowych dyscyplin sportowych. Nagroda w konkursie Ferratum Bank umożliwi nam zakup sprzętu czy odzieży, by nasze wakacje były tymi jednymi z lepszych.

Jak dostać kartę podarunkową do sklepu Decathlon?

  • wziąć pożyczkę na raty w Ferratum Bank;
  • przesłać na adres mailowy (konkurs@ferratumbank.pl) hasło konkursowe kojarzące się z “Wakacje z Ferratum Bank;
  • w tytule maila podać: Zgłoszenie do Wakacyjnego Konkursu Ferratum Bank;
  • w treści wysłanego maila podać: imię, nazwisko, pesel, numer pożyczki i oczywiście treść wymyślonego hasła konkursowego;

Wykreowane hasło może nawiązywać do wymarzonego urlopu, nietuzinkowego sposobu spędzania wolnego czasu w czasie wakacji lub wyjazdu zagranicznego. Liczy się jak zawsze pomysłowość i kreatywność.

Weź pożyczkę w Ferratum Bank

Konkurs odbywa się w trzech etapach, tj.:

  1.  1.06 – 30.06.2017 r
  2.  1.07 – 31.07.2017 r
  3. 1.08 – 31.08.2017 r

Nagrody przyznawane są do każdego 20 dnia miesiąca,  kolejnego miesiąca po zakończeniu każdego z etapów.