Wygraj spłatę pożyczki w Lendon

Zgłoś się do konkursu i wygraj spłatę pożyczki w Lendon

Wrzesień a co wraz z nim idzie i nowy rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Pierwszy dzwonek w tym roku szkolnym już dawno rozbrzmiał i zgromadził uczniów w szkołach w klasach i wśród koleżanek i kolegów. Wkrótce będziemy witać naszą polską złotą jesień, choć obecnie pogoda za oknem nie nastraja nas optymistycznie na spacery. Wrzesień dla niektórych to czas wzmożonych wydatków i często dodatkowy zastrzyk gotówki wspomaga budżet domowy.

Wygraj w konkursie spłatę pożyczki!

Tak jest to możliwe! Gdy weźmiesz pierwszą pożyczkę w Lendon.pl jest szansa na całkowitą spłatę pożyczki gdy weźmiesz udział w konkursie. Całkowita spłata oznacza to, że gdy pożyczysz 2500 zł – każdy nowy klient może tyle pożyczyć w Lendon na czas nie dłuższy niż 45 dni, nie będziesz musiał nic oddawać – gdyż wygrałeś.  Aby jednak tak się stało należy wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Lendon.

Jak wziąć udział w konkursie?

— należy złożyć wniosek o pożyczkę w lendon.pl i wnioskowaną pożyczkę otrzymać na rachunek osobisty;
— odpowiedzieć na pytanie konkursowe “Z czym kojarzy Ci się lendon.pl?”, pytanie zostanie przesłane na e-mail każdemu kto weźmie udział w konkursie;

Wygraj spłatę pożyczki w Lendon

Wypełnij wniosek o pożyczkę

W konkursie, który trwa do 5.11.2017 roku jest tylko jedno pytanie konkursowe dla wszystkich, więc warto wykazać się kreatywnością. Co prawda szanse na wygraną są duże bo przez cały konkurs, który trwa od 7.08.2017 roku jest aż 56 losowań zwycięzców!
Losowania nie odbywają się w dniach: 11-24.09.2017 roku i 9-22.10.2017 roku, jednak pożyczki zaciągnięte w tym czasie mogą brać udział w konkursie.

Uwaga! To nie dzień otrzymania pożyczki decyduje o udziale w konkursie, tylko dzień wysłania odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe – daje nam szansę na zwycięstwo!

To znaczy możemy wziąć pożyczkę jednego dnia, a zgłoszenie do konkursu wysłać kolejnego dnia. Ważne jednak, by upewnić się przed wysłaniem zgłoszenia do konkursu czy w tym czasie odbywają się losowania.

Serwis Lendon należy do spółki Creamfinance Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2/8, kod pocztowy 02-211. Jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000453034; NIP 52 52 54 8958; REGON 146563260.