Bilety od netcredit konkurs

Odbierz bilety do kina przy pierwszej pożyczce w NetCredit

netcredit multikino

Pogoda za oknem obecnie nie do końca sprzyja wiosennym spacerom; by umilić czas oczekiwania na słoneczną pogodę kredytodawca NetCredit wprowadził 12.04.2017 roku do swojej oferty promocję “Wiosna z NetCredit. Pożyczkodawca przygotował dla 175  klientów, którym zostanie udzielona pierwsza pożyczka kupony na bilety do wymiany w kinie Multikino na łączną kwotę 42,00 zł. Zasady wykorzystania określa Regulamin Kina Multikino, znajdujący się na stronie: https://multikino.pl/informacje/regulaminy.

Jak zgarnąć bilety do kina?

  • dokonać rejestracji w systemie NetCredit; klient otrzymuje indywidualną nazwę użytkownika (login) i  przypisane jemu hasło, za pomocą, których użytkownik może się zalogować do utworzonego konta w systemie;
  • wziąć pożyczkę;

a następnie

  • wybrać film

Klienci, którzy złożą wniosek o udzielenie pierwszej pożyczki w czasie trwania promocji “Wiosna z NetCredit przez stronę internetową NetCredit, powinni wybrać spłatę pożyczki w ramach Promocyjnych Warunków Spłaty. Dzięki temu unikną przy spłacie pierwszej pożyczki konieczności zapłaty prowizji i odsetek, przy terminowej spłacie pożyczki.

Weź bilety od NetCredit!

NetCredit udziela osobom prywatnym krótkoterminowe pożyczki w kwotach od 150 do 4000 zł na czas do 30 dni. Pierwszy kredyt jest udzielany za darmo w kwocie nawet do 2000 złotych. Szybkość i sprawność procedur pożyczkowych z zachowaniem wysokiej jakości oferowanych usług wzbudza zaufanie najbardziej wymagających klientów.

 

Reklama telewizyjna pożyczkodawcy z marca tego roku: