Provident oferuje pożyczkę za 0 złotych – spłata w miesiąc

Firma Provident przedstawiła promocję, w ramach której można pożyczyć do 15 000 złotych za darmo. Warunkiem do otrzymania oprocentowania równego 0% jest spłata kredytu w ciągu jednego miesiąca.

Promocja tyczy się dwóch produktów Providenta: Pożyczki Samoobsługowe (spłata w miesięcznych ratach – od 3 do 24 miesięcy) oraz Pożyczki Dopasowanej (spłata w tygodniowych ratach – od 30 do 90 tygodni).

Providentna swojej stronie tłumaczy, że promocja “0%” dotycząca Pożyczki Samoobsługowej, udzielanej przez internet polega na przyznaniu klientowi dodatkowego umownego uprawnienia do spłaty równowartości całkowitej kwoty pożyczki bez ponoszenia kosztów pożyczki (odsetek i prowizji) wyłącznie w terminie spłaty pierwszej, miesięcznej raty pożyczki. Natomiast promocją “Za 0 w miesiąc” jest nazwana ta sama oferta, która tyczy się Pożyczki Dopasowanej, udzielanej na konto lub w gotówce i polega na przyznaniu Nowemu Klientowi umownego uprawnienia do spłaty równowartości całkowitej kwoty pożyczki bez ponoszenia związanych z nią kosztów wyłącznie w terminie spłaty pierwszej miesięcznej raty pożyczki, jednak nie wcześniej niż w terminie 15 dni od daty zawarcia umowy Pożyczki Miesięcznej w Gotówce lub 22 dni od daty zawarcia umowy Pożyczki Miesięcznej na Konto. Regulamin promocji dostępny jest pod adresem: “Za 0 w miesiąc”.

Promocja obowiązuje tylko dla pożyczek, zaciągniętych do 28.06.2016 roku włącznie.

Weź kredyt w Providencie

Provident Polska jest obecna w Polsce od 1998 roku i obsłużyła już 4 miliony Klientów. Pożyczek udziela osobom, posiadającym min. 18 lat, po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej.