Auto do wygrania w Vivus

Vivus: Konkurs urodzinowy z samochodem do wygrania

Samochód, wycieczka, a może rower – wygrana w sam raz na urlop czy aktywny wypoczynek po pracy. A to wszystko w konkursie urodzinowym Vivus. Gama wszystkich nagród do wygrania w konkursie jest nie tylko duża, ale i różnorodna.Vivus konkurs urodzinowy
Nagrodą główną jest samochód marki Nissan Micra o wartości 40 000 zł albo nagroda pieniężna w wysokości 40 000 zł – to zwycięzca decyduje, którą z nich chce otrzymać; nagrodę rzeczową czy nagrodę pieniężną. Do wygrania są, aż trzy samochody osobowe.
Jak pisaliśmy powyżej nagród w konkursie jest kilkanaście. Kolejną nagrodą do zdobycia w konkursie jest bon urlopowy, przygotowanych jest 10. Bon urlopowy stanowi wartość wysokości 6000 zł do wykorzystania na fly.pl.
Trzecia pula nagród to nagroda rzeczowa, jaką jest rower o wartości 1000 zł albo nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł. Zwycięzca decyduje, którą z nich chce otrzymać. Rowerów do wygrania jest 30.
W czwartej puli nagród są vochery, jest ich aż 100 o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.

W konkursie urodzinowym Vivus mogą wziąć udział osoby fizyczne, które w czasie trwania konkursu, czyli do dnia 31 lipca 2017 roku do godz. 23:59:59 złożą wniosek i otrzymają pierwszą bądź kolejną pożyczkę w Vivus.

Na czym polega konkurs urodzinowy Vivus?

Zadaniem w konkursie jest złożenie życzeń urodzinowych Organizatorowi. Oryginale i najbardziej ciekawa treść życzeń ma szansę na wygraną.

Weź udział w konkursie

Jak wziąć udział w konkursie urodzinowym?

  • wypełnij wniosek o pożyczkę w Vivus i poczekaj, aż zawnioskowana kwota będzie na koncie;
  • zarejestruj swój udział w konkursie;
  • wykonaj zadanie konkursowe, czyli złóż życzenia solenizantowi!

Jak wziąć pożyczkę w Vivus?

  • suwakiem na stronie Vivus wybierz kwotę jaką chcesz pożyczyć i czas spłaty pożyczki, a następnie kliknij “weź pożyczkę;
  • jeśli jesteś nowym klientem wypełnij formularz rejestracyjny; wprowadź swoje dane i prześlij opłatę rejestracyjną;
  • ciesz się pożyczką;

Pierwsza pożyczka w Vivus przez internet jest za darmo, więc możesz swobodnie wypróbować ją bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz pożyczyć 2400 zł to po 30 dniach oddajesz tą samą kwotę o którą wnioskowałeś, czyli 2400 zł. Maksymalna kwota o jaką możesz wnioskować za darmo to 3000 zł.