Ferratum Konkurs wielkanocny 2017

Zgarnij tablet Samsung w konkursie Ferratum

Ferratum Konkurs wielkanocny 2017

Prezent na Święta

Dokładnie tak, Ferratum organizuje Konkurs Wielkanocny, a wygraną w konkursie jest tablet Samsung TAB E T560NZW. Wymarzona niespodzianka by cieszyć się nią w rodzinnym gronie w tym szczególnym czasie.

Konkurs, ale co mam zrobić?

Zadanie jest proste należy dokończyć zdanie “Pożycz sobie najlepszego…”w sposób nowatorski i interesujący. Uatrakcyjnić odpowiedź, a tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną można poprzez dodanie zdjęcia, kojarzące się z wypowiedzią konkursową.
W czasie trwania konkursu wziąć pożyczkę ratalną na dowolną kwotę i okres dostępną w Ferratum Bank p.l.c i być jej posiadaczem w czasie rozstrzygnięcia konkursu, czyli do 15.05.2017 roku.
Zgłoszenie, przez wysłanie sowiej kreatywnej pracy konkursowej należy dokonać za pośrednictwem skrzynki email: konkurs@ferratumbank.pl do 18.04.2017 roku, godz. 23:59. W emailu powinny być zawarte dane:
– tytuł maila: Zgłoszenie do Wielkanocnego konkursu Ferratum Bank
– dane przystępującego do konkursu: Imię, nazwisko, pesel, numer pożyczki
– treść maila: Zadanie konkursowe

W konkursie mogą brać udział osoby o pełnej zdolności do czynności prawnych i zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, które pożyczkę ratalną zainwestowałby na cele związane na prowadzenie tejże działalności.